5.* Довжина рівностороннього трикутника дорівнює 16 см. Знайти площу квадрата, периметр якого

дорівнює периметру цьоготрикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Амиржановна Инжу.

Ответ:

144

Пошаговое объяснение:

Ртреуг=3*16=48

Ртреуг=Рквадрата

48=Рквадрата=4*а

сторона квадрата а=12

Sквадрата=12²=144