висоти циліндра й конуса рівні між собою. Радіус циліндра в три рази менший ніж радіус

конуса.Знайди відношення об'жмів циліндра та конуса.(π=3см)

Ответы на вопрос

Отвечает Мочалова Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

объем цилиндра V₁ = πR₁² * h

объем конуса V₂ = (1/3) * πR₂² * h

разберемся с радиусами

R₂ = 3R₁

теперь считаем

V₁/ V₂ =  πR₁² * h / (1/3) * π(3R₁)² * h = 1/3

объем цилиндра в 3 раза меньше объема конуса

Отвечает Миронова Лиза.

Ответ:

Vцил.:Vкон.=1/3

Пошаговое объяснение:

Нц.=Нк.

Rц.=1/3 Rк.

п=3

Vц.:Vк. - ?

Vц.=пRц.^2*Нц.=п(1/3Rк)^2*Нц.=

3Нц.*1/9*Rк.^2=1/3Нц.*Rк.^2

Vк.=1/3пНк.*Rк.^2=1/3*3*Нк.*Rк.^2=

Нк.*Rк.^2

Vц.:Vк.=1/3Hц.*Rк.^2/Нк.*Rк.^2=1/3

Ответ:

Vц.:Vк.=1/3