Висоти циліндра й конуса рівні між собою. Радіус циліндра в три рази менший, ніж радіус Конуса.

Знайди відношення об'ємів циліндра та Конуса. (п=3 см) (Не копируйте с других вопросов!)

Ответы на вопрос

Отвечает Коробейник Януля.

Ответ:

V1/V2=1/3

Пошаговое объяснение:

V1=S*h=πR1²*h

V2=1/3S*h=1/3πR2²*h      R1/R2=1/3 маємо R1=1    R2=3

 V1/V2=π1²*h/1/3π*3²*h     V1/V2=1/3