3. Книжка і зошит коштують 66 коп.,а три зошити і книжка коштують 98 копійок. Скільки окремо

коштує зошит і коштує книжка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Павло.

Ответ:

Книжка і зошит коштують 66 коп.,а три зошити і книжка коштують 98 копійок. Скільки окремо коштує зошит і коштує книжка? 3. 1) 98 – 66=32(коп.)

Отвечает Рыкова Полина.

Ответ:

16 грн зошит

Пошаговое объяснение:

98-66=32

32÷2=16