на математичному конкурсі було запропоновано кілька простих і кілька складних задач. учасники

давали 3 очки за розв'язування складної задачі і 2 очки за розв'язування простої задачі. крім того за кожну не розв'язано просту задачу списували 1 очко. Коля розв'язав 10 задач і набрав 14 очок. скільки було простих задач​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Настя.

Ответ:16

Пошаговое объяснение:

Пусть Коля решил x сложных задач. Тогда лёгких он решил 10-x. Пусть также Коля не решил у лёгких задач. Тогда: 3*х+2*(10-х)-1*у=14 => 3х+20-2х-у=14 => х+20-у=14 => у-х=6

При этом всего лёгких задач было (10-х)+у=10+(у-х)=10+6=16