1)Рівня ння а-8,97=24,3 2)швидкість човна за течією 14,9 км год швидкість течіїї 29 км год знайти

власну швидкість човна і швид проти течії

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Елизавета.

1) а-8,97=24,3

а=8,97+24,3

а=31

2) 14,9-2,9=12 власна швид

12-2,9=9,1 проти теч