шестикутник всі сторони якого рівні має такий самий периметр як і девятикутний кожна сторона якого

дорівнює 8 см щнайти сторону шестикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Онучков Роман.

Периметр 9-угольника = 8×9 = 72(см)

Сторона 6-угольника = 72/6 = 12(см)