Десятикутник , усі сторони якого рівні, має такий самий периметр, як і шестикутник, кожна сторона

якого дорівнює 10 см. Знайди сторону десятикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сухотенко Валерия.

Ответ:

6 см

Пошаговое объяснение:

a - 1 сторона

P(шест.)= a * 6

p(шест.)= 10 * 6

p(шест.) = 60

p(шест.) = p(десят.)

p(десят.) = а * 10

a = p/10

a= 60/10

a=6(cм)