Яхта за 3дні решти подолала 234,9км.За перший день яхта подолала 4/9 цієї відстані,а за 2день -на

8,3 км менша ніж за 1день .Скільки км яхта долала за кожен день ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Утушкин Макс.

Ответ:

104,4 км     96,1 км     34,4 км

Пошаговое объяснение:

234,9:9*4=104,4 (км) за перший день

104,4 - 8,3 = 96,1 (км) за другий день

234,9 - 104,4 - 96,1 = 34,4 (км) за третій день