Яхта за 3 дні регати подолала 234,9км. За перший 4 — цieї відстані, а за другий 9 день яхта

подолала на 8,3 км менше, ніж за перший. Скількикілометрів яхта долала кожного дня?​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

104,4 км     96,1 км     34,4 км

Пошаговое объяснение:

234,9:9*4=104,4 (км) за перший день

104,4 - 8,3 = 96,1 (км) за другий день

234,9 - 104,4 - 96,1 = 34,4 (км) за третій день