Знайдіть корінь рівняння (х-6)(х+9)=0


Ответы на вопрос

Отвечает Вилкул Дмитрий.

Ответ:

x1=6; x2= -9

Пошаговое объяснение:

(x-6)(x+9)=0

x-6=0      

x1=6          

x+9=0

x2= -9