у трьох будинках 324 квартири. у першому і другому - 180 квартир, у другому і третьому - 216.

скільки квартир у кожному будинку.

Ответы на вопрос

Отвечает Лазаров Альберт.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

324-180=144 квартири у третьому будинку

216-144= 72 квартири у другому будинку

324-144-72= 108 квартир у першому будинку