Приоритетне умоляюю У першому будинку було 256 квартир у другому у 2 рази більше а в третьому

стільки скільки в першому й в другому разом скільки під'їздів у третьому будинку якщо в кожному під'їзді 64 квартири

Ответы на вопрос

Отвечает Дударь Злата.
256*2=512(кв)-во 2
256+512=768(кв)-в 3
768:64=12( п)-в 3
Ответ:12подьездов