У трьох будинках разом 542 квартири.У першому будинку 123 квартири ,у другому вдвічі більше.Скільки

квартир у третьому будинку?Допоможіть розв'язати задачу будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Ваня.

Нехай кількість квартир у третьому будинку буде х.

За умовою задачі, у першому будинку є 123 квартири, а в другому удвічі більше, тобто 2 * 123 = 246 квартир.

Отже, загальна кількість квартир у першому, другому і третьому будинках складає:

123 + 246 + х = 542.

Для розв'язання рівняння потрібно відняти з обох боків рівняння суму квартир у першому і другому будинках:

123 + 246 + х - 123 - 246 = 542 - 123 - 246.

Спрощуючи, отримуємо:

х = 542 - 123 - 246.

Обчислюючи праву частину рівняння, отримуємо:

х = 173.

Таким чином, у третьому будинку є 173 квартири