Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти із 36 білих гвоздикі 126 рожевих гвоздик?

СРОЧНО тільки на укр.мові

Ответы на вопрос

Отвечает Марисов Арсений.

Ответ:

36=3²*2²

126=2*3²*7

НОД=2*3²=18

Пошаговое объяснение:

надо найти НОД для чисел 36 и 126, для чего разложим их на простые множители

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

НСД( 36  126, ) розкладемо на прості множники

36=3*3*2*2

126=2*3*3*7

НСД=2*3*3=18

36 : 18 = 2 - білі гвоздики

126 : 18 = 7 - рожеві гвоздики

Найбільшу кількість  можна скласти  18 букетів, в кожному по 2 білих и 7 рожевих гвоздик