Питання 12. Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти із 135 червоних, 189 білих і 81

рожевих троянд? Виберіть правильну відповідь: 27 або 2835 СРОЧНО.​

Ответы на вопрос

Отвечает Караман-Паршаков Никита.

Ответ:

27

В каждом букете было 5 червоних, 7 білих, 3 рожевих троянд.

Пошаговое объяснение:

135÷27=5

189÷27=7

81÷27=3

Отвечает Маратовна Улжан.

Ответ: 27

Пошаговое объяснение: 135:27= 5, 189:27=7, 81:27=3

виходить,що в одному букеті: 5 червоних,7 білих і 3 рожевих троянд.

5+7+3=15 всього квітів в одному букеті.

15×27=405

Квітів всього: 135+189+81=405

Відповідь: 27