Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти зі 125 білих,75 рожевих троянд?


Ответы на вопрос

Отвечает Правдивец Елизавета.


125 : 5 = 25              75 : 3 = 25

25 : 5 = 5                  25 : 5 = 5 

5 : 5 = 1                    5 : 5 = 1

125 = 5 * 5 * 5          75 = 3 * 5 * 5

НОД (125 и 75) = 5 * 5 = 25 - наибольший общий делитель

125 : 25 = 5              75 : 25 = 3

Ответ: найбiльша кiлькiсть 25 однакових букетiв.