Допоможіть яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти із 36 білих гвоздик і 126

рожевих гвоздик.

Ответы на вопрос

Отвечает Король Бекжан.

36=3²*2²

126=2*3²*7

НОД=2*3²=18

Пошаговое объяснение:

надо найти НОД для чисел 36 и 126, для чего разложим их на простые множители