У трьох селах є 840 будинків. У першому селі 0,3 загальної кількості будинків, а в другому 0,5 тієї

кількості будинків, що є в першому селі.Скільки будинків у третьому селі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щепотин Артем.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

840*0,3= 252 у першому селі

252*0,5= 126 у другому селі

840 - 252 - 126= 462 у третьому селі