У трьох селах мешкає 9658 чоловік.Скільки чоловік мешкає в кожному селі окремо,якщо в першому і

другому селах проживають 6087 чоловік, а в другому і третьому - 4756?

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.

Ответ:

1- 4902 ч.; 2- 1185 ч ; 3- 3571 ч

Пошаговое объяснение:

1 село + 2 село = 6087 чоловік

2 село + 3 село = 4756 чоловік

1 село + 2 село + 3 село = 9658 чоловік

1) 9658 - 6087 = 3571 чоловік мешкає мешкає в третьому селі

2) 9658 - 4756 = 4902 чоловік мешкає у першому селі

3) 6087 - 4902 = 1185 чоловік мешкає у другому селі