ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! Решите задачу:У трьох селах є 840 будинків. У першому селі 0,3

загальної кількості будинків а, в другому 0,5 тієї кількості будинків, що є в першому селі. Скільки будинків у 3 селі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шалахманова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

840 * 0,3= 252 будинки у першому селі

252 * 0,5= 126 будинків у другому селі

840 - 252 - 126=462 будинки у третьому селі