8. Площа першого поля 45 га, а другого - 55 га. З 1 га першого поля зібрали по 40 ц пшениці, аз 1

га другого поля - на 60 кг менше. З якого поля зібрали більше центнерів пшениці і на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Друкачук Соня.

Ответ: з другого поля зібрали на 378 ц більше ніж з першого

Пошаговое объяснение:

45*40=1800 ц з першого поля

(1ц=100 кг 40ц=4000кг)

4000-60= 3940 кг=39,4 ц  з 1 га другого поля

55*39,6=2178 ц з другого поля

2178-1800=378 ц