93. 2 Площа Італії разом з островами становить при- близно 309 500 км2, а площа України на 95 %

за небільша. Знайди площу України. Порівняй отриманийрезультат з точними даними про площу України.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

309500*95%:100%=294025 км2

309500+294025=603525 км2  отриманий результат

603548-603528=20 км2  отриманий  результат з точними даними про площу України.​