в одному будинку проживає 98 сімей, це на 86 сімей менше ніж у другому . У третьому будинку

проживає 1/4 частина кількості сімей, що живуть у другому будинку.Скільки сімей проживає у третьому будинку

Ответы на вопрос

Отвечает Высоцкая Юлия.

Ответ:

1)98+86=184(с)-проживає в другому будинку;

2)184:4=46(с)-проживає в третьому будинку