У першому будинку 100 квартир,це на 25 квартир більше ніж у друому . У третьому будинку квартир у 3

рази менше ,ніж у друому.У скільки разів більше квартир у першому будинку,ніж у третьому.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамина Влада.
100-25=75 у 2
75/3=25 у 3
100/25=4