Оля та Микола назбирали разом 56 грибів.Оля назбирала 34гриби.Хто з Дітей назбирав грибів більше й

на скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Рустембек Дастан.

Ответ:

Більше набрав Микола; різниця 12 грибів

Пошаговое объяснение:

56-34=22(г) - набрав Микол

34-22=12(г) - різниця