Наталка назбирала 30 грибів, що дорівнює 0,75 кількості грибів, які назбирав Микола. 0,3 всієї

кількості грибів діти віддали бабусі. Скільки грибів у них залишилось?

Ответы на вопрос

Отвечает Райская Лиза.

Відповідь:

49

Покрокове пояснення:

Нехай кількість грибів, яку назбирав Микола, буде позначена як "х". Тоді за умовою завдання:

30 = 0,75x

Розв'язавши це рівняння, знаходимо:

x = 30 / 0,75 = 40

Отже, Микола назбирав 40 грибів.

Загальна кількість грибів, яку зібрали Наталка і Микола, дорівнює:

30 + 40 = 70

0,3 від цієї кількості грибів діти віддали бабусі:

0,3 * 70 = 21

Отже, дітям залишилося:

70 - 21 = 49

Відповідь: у дітей залишилось 49 грибів.