4. Андрiйко назбирав у три рази більше грибів, ніж Миколка, а Олесик на 6 грибів менше, ніж

Миколка. Разом вони назбирали 49 грибів. Скільки грибів назбирав кожен хлопчик?​

Ответы на вопрос

Отвечает Еремеев Дмитрий.

Пошаговое объяснение:

Миколка = х грибов

Андрейка = 3х грибов

Олесик = х - 6 грибов

Всего = 49 грибов

х + 3х + х - 6 = 49

5х - 6 = 49

5х = 49 + 6

5х = 55

х = 55 : 5

х = 11

Миколка = (х) = 11 грибов

Андрейка = (3х) = 3 * 11 = 33 гриба

Олесик = (х - 6) = 11 - 6 = 5 грибов

Проверка:

11 + 33 + 5 = 49