Тіло рухається зі швидкістю 3 м/с, Якою є його маса, якщо його кінетична енергія становить 36Дж?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Лиза.

Дано: V=3 м/с; Ек=36 Дж; m - ?

---------

Ek=mV²/2

2Ek=mV²

m=2Ek/V²

m=2*36/3²=2*36/9=2*4=8 кг  -  это ответ.