Бронза є сплавом цинку і олова. Її вживають для виробів дзвонів. Мідь становить 22/25 бронзи, олово

2/25, решту становить цинк. Бронзовий дзвін важить 0.5 тонни. Скільки цинку використано на дзвін?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Саша.

Ответ:

0,02 тонни

Пошаговое объяснение:

22/25 + 2/25 = 24/25 маси колокола становить мідь та олово

1 - 24/25 = 1/25 маси колокола становить цинк

0,5 * 1/25 = 0,02 (т) становить маса цинку.