Вычислите sin21°cos9°+cos150°cos99°/sin20°cos10°+cos160°cos100°


Ответы на вопрос

Отвечает Турас Сергей.

Ответ:

(sin21·cos9+cos159·cos99)\(sin20·cos10+cos160·cos100)=(sin21·cos9+cos(180-21)·cos(90+9))\(sin20·cos10+ cos(180-20)·cos(90+10))=

(sin21·cos9+cos21·sin9)\(sin20·cos10+cos20·sin10)=(sin(21+9))\sin(20+10)=

sin30\sin30=1

Пошаговое объяснение:

вот так:)

Отвечает Игнатьева Маргарита.

Пошаговое объяснение:

осындай болады деп ойлаймын