Набираючи щодня на 3 сторінки більше, ніж планувалося, оператор комп'ютерного набору закінчив

роботу обсягом 60 сторінок на день раніше строку. Скільки сторінок набирав він щодня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Федюшкин Миша.

Нехай оператор набирав щодня х сторінок за норми х-3 сторінки. Маємо рівняння

60\(х-3) - 60\х = 1

60х+180-60х=х²-3х

х²-3х-180=0

х=15

Відповідь 15 сторінок.