Чисельність економічно активного населення регіону на початок року склала 750 тис. чол. Протягом

року в працездатний вік вступили 60 тис. підлітків; 80 тис. чол. досягли пенсійного віку, зних 10 тис. чол. продовжували працювати (протягом року); 300 чол. зі складу економічно активногонаселення перейшли на інвалідність 1-й і 2-й груп, а 8 тис. чол. померло. Позитивне сальдомеханічного руху економічно активного населення в регіоні за рік склало 5 тис. чол. Визначитизміни в чисельності економічно активного населення регіону за рік і чисельність його на кінець року. заv​

Ответы на вопрос

Отвечает Шопа Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

На початок року - 750 тис.чол

Прибули :

підлітки - 60 тис. чол.

Вибули :

пенсіонери : 80-10=70 тис. чол

інваліди : 300 чол.

померло : 8000 чол

Позитивне сальдо механічного руху - 5 тис. чол

8000+300= 8300 : 1000 =8,3 тис

750 + 60 - 70-8,3+5=736,7 тис. чол  чисельність на кінець року

750 - 736,7=13,3 тис зменшилась чисельність економічно активного населення