Амалдардын орындалу ретин корсет. Орнектин манин тап. 56-12:3*6+15


Ответы на вопрос

Отвечает Тузлукова Анастасия.

Ответ:

1) 12/3=4

2) 4*6=24

3) 24+15=39

4) 56-39=17

Пошаговое объяснение: