Амалдардын орындалу ретин аныкта жане есепте 378:3-424:4+65=​


Ответы на вопрос

Отвечает Манзурина Таня.

Ответ:

болулер брншы орындалады кейын азайту потом косу

378:3-424:4+65=85

Отвечает Андреев Аврам.

Ответ:

175

Пошаговое объяснение:

378:3=126

424:4=16

126-16=110

110+65=175