довжина однієї зі сторін трикутника дорівнює 11 3/16 дм, що на 4 5/32 дм більше за довжина другої

сторони і на 3 7/8 дм менша від довжини третьої. Обчисліть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Первая сторона 11 3/16 дм

Вторая сторона 11 3/16-4 5/32=7 1/32

Третья сторона 11 3/16+3 7/8=

=14 17/16=15 1/16

Периметр треугольника равен сумме его сторон

11 3/16+7 1/32+15 1/16=

=6/32+7 1/32+15 2/32=

=22 9/32 дециметра

Пошаговое объяснение: