Якщо невідоме число зменшити на 315 і до результату додати 2111,то отримаємо 3000.Назвіть це число.

(складіть та розв'яжіть рівняння.)​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Виктория.

Ответ:

1204,

Пошаговое объяснение:

Х-315+2111=3000

Х-315=3000-2111

Х-315=889

Х=315+889

Х=1204