2. Склади й розв'яжи рівняння. 1. Якщо невідоме число зменшити в 90 разів, то отримаємо число 213.

2. Якщо невідоме число збільшити в 40 разів, то отримаємо число 12800.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х : 90 = 213

х = 213 * 90

х = 19170

х * 40 = 12800

х = 12800 : 40

х = 320

Отвечает Приймачок Мирослав.

1. пусть неизвестное х, тогда х /90 = 213

х = 213 * 90

х = 19 170

2. х * 40 = 12800

х = 12800 : 40

х = 320