склади рівняння за умою задачі розв'яжи його. Якщо невідоме число збільшити в 7 разів від

отриманого результату відняти 30 то отримаємо число втричі менше від 99 знайди невідоме число поможіть срочно ​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодков Максим.

Ответ:

х×7-30=99÷3

х×7-30=33

х×7=30+33

х×7=63

х=63÷7

х=9

Пошаговое объяснение:

кращу відповідь, будь ласка

Отвечает Якимов Арсений.

Ответ:

9

Пошаговое объяснение:

Неизвестное число = х

х * 7 - 30 = 99 : 3

7х - 30 = 33

7х = 33 + 30

7х = 63

х = 63 : 7

х = 9

Неизвестное число = (х) = 9