Сума двах чисел доривнює 135. Знайди бильше з цих чисел, якщо одне з них на 55 бильше, ниж друге​


Ответы на вопрос

Отвечает Юдаева Ульяна.

Пошаговое объяснение:

Нехай одне число буде х, а друге 55+х. Тоді складаємо рівняння:

х+55+х=135

х+х=135-55

2х=80

х=80÷2

х=40 - перше число

55+40=95 - друге число

Робимо перевірку

40+95=135