1.у парку росло 26 бериз дубив на 43 бильше ниж бериз а сосен на 15 менше ниж дубив.скильки сосен

росло в парку.2.з першого вулика взяли 23 кг меду.из другого на 6 кг бильше ниж з першого аз третього на 12 кг менше ниж з другого скильки кг меду взяли з третього вулика

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметгеева Динара.
1.
26 шт - берез
26+43  =69 шт- дубов
69 - 15 = 54 шт. сосен - ОТВЕТ
2,
23 кг - первый улей
23 + 6 = 29 кг - второй улей
29 - 12 = 17 кг -  третий улей. - ОТВЕТ
Отвечает Забавина Вероника.
1задача - 1) 26+43=69 - було дубів.  2) 69-15=54 - було сосен. Відповідь: 54 сосни росло у парку.
2 задача - 1) 23+6=29(кг)-взяли меду з другого вулика. 2) 29-12=17(кг) - взяли  меду з третього вулика. Відповідь: 17 кг взяли меду з третього вулика.