За першу годину мотоцикліст проїхав 7/18 ,за другу 4/15 усього маршруту, а за третій -решту. Яку

частину маршруту проїхав мотоцикліст за третю годину

Ответы на вопрос

Отвечает Галиуллина Ильдана.

1-й час - 7/18 маршрута

2-й час - 4/15 маршрута

3-й час - ? оставшаяся часть

Весь маршрут = 1 (целое)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 7/18 + 4/15 = 35/90 + 24/90 = 59/90 - часть маршрута, пройденного за два часа;

2) 1 - 59/90 = 90/90 - 59/90 = 31/90 - часть маршрута, пройденного за третий час.

Вiдповiдь: 31/90 частину маршруту проїхав мотоцикліст за третю годину.