За першу годину мотоцикліст проїхав 7/18 ,за другу 4/15 всього маршруту, а за третій -решту. Яку

частину маршруту проїхав мотоцикліст за третю годину ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалев Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Филимоненко Виктория.

Відповідь: 31/90

Покрокове пояснення:

1) 7/18 + 4/15 = 35/90 + 24/90 = 59/90 - за перші дві години

2) 1 - 59/90 = 90/90 - 59/90 = 31/90 - за третю годину