Задача: За першу годину турист проїхав 0.3 усього шляху, за другу-0.5 усього шляху, а за

третю-частину шляху, що залишилося. Яку відстань проїхав турист за три години, якщо за третю годину він проїхав 40 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.
1)1-0.5-0.3=0.2 пути-за 3 час.
2)40*0.2=8км-за 3 час.
3)40*0.3=12км-за 1 час.
4)40*0.5=20км-за 2 час.