За першу годину мотоцикліст проїхав 7/18 ,за другу 4/15 всього маршруту, а за третій -решту. Яку

частину маршруту проїхав мотоцикліст за третю годину ТЕРМІНОВО!

Ответы на вопрос

Отвечает Дареев Дмитрий.
1)7/18+4/15=35/90+24/90=59/90
2)90/90-59/90=31/90