305°. Знайдіть середнє арифметичне таких наборів чисел: 4, 5, 7 та 3, 5, 8, 9. Яке з отриманих

середніх арифметичнихбільше і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Ришат.

Ответ:

(4+5+7)/3=5

(3+5+8+9)/4=6

6-5=1