Знайдіть середнє арифметичне таких наборів чисел: 4, 5, 7 та 3, 5, 8, 9. Яке з отриманих середніх

арифметичних більше і на скільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тупаева Маргарита.

Ответ: на  11/12

Пошаговое объяснение:(4+5+7)/3 =5цілих 1/3

(3+5+8+9)/4 =6.25

Зводимо до спільного знаменника оба числа буде

5цілих 4/12 та 6цілих 3/12

узанєм наскільки більше 2 ніж 1

6цілих 3/12- 5цілих 4/12 = 11/12