В 2 ящиках 12 арбузов. во втором на два арбуза больше. Сколько в каждом​


Ответы на вопрос

Отвечает Косакова Марина.

нехай х - гарбузи в першому ящику та у - гарбузи в другому ящику за умовою в обох ящиках дванадцять гарбузів отже х + у = 12 в другому ящику на два гарбузи більше ніж в першому отже у = 2 + х складемо систему рівнянь

х + у = 12

у = х + 2

х + х + 2 = 12 → 2х + 2 = 12 → 2х = 10 → х = 5

у = 5 + 2 → у = 7

у першому ящику 5 гарбузів

у другому ящику 7 гарбузів