У ідальню привезли 250 кг огірків. На приготування салатів витратили п'яту тину всіх огірків, а

решту засолили в контейнерах, по 8 кг у кожному. Скілконтейнерів з огірками засолили?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабит Алтынгул.

Відповідь:

250 : 5 = 50кг- огірків вітратили на приготування салатів

250 - 50 = 200кг - огірків засолили

200 : 8 = 25 - контейнерів

Відповідь: 25 контейнерів з огірками засолили

Покрокове пояснення:

Отвечает Утеуов Наурызбек.

Пошаговое объяснение:

  1. 250 : 5 = 50(кг) - на приготування салатів
  2. 250 - 50 = 200(кг) - засолили
  3. 200 : 8 = 25(к.)

Відповідь: засолили 25 контейнерів з огірками