1 А) 0Б) 4В) 5Г) 69. Стіну завдовжки в м і заввишки 2 м 40 см планують обкластикахлем. Одна

кахляна плитка має форму квадрата зі стороною15 см, ав одному контейнері міститься 120 плиток. Яку най-меншу кількість контейнерів з кахлем потрібно придбати длязапланованої роботи?А) 4 контейнериВ) в контейнерівБ) 5 контейнерівГ) 7 контейнерів​

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Сулейман.

Ответ:1)0.15х0.15=0.0225(м²)-площа 1 кахляної плитки

2)6х2,4=14,4(м²)-площа стіни

3)14.4÷0.0225=640(шт)кахляних плиток

4)640÷120=5.33333(к)

Відповідь:6 контейнерів

Пошаговое объяснение: